Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Столиця України - у десятці найменш придатних для життя міст

Низький рейтинг українського міста пов'язаний із конфліктом на сході
Згідно з рейтингом Global Liveability Ranking видання The Economist, Київ є одним із найменш придатних міст для життя. У рейтингу взяли участь 140 міст по всьому світу, - повідомляє видання Forbes.

Рейтинг враховував 30 різних факторів у сферах безпеки, охорони здоров'я, рівня освіти, інфраструктури та стану забрудненості довкілля. Результати показали, що за останні п'ять років рівень життя знизився по всьому світу в середньому на 1%, а рівень безпеки і стабільності – на 2,2%.

Причиною погіршення позицій Києва видання називає конфлікт на сході України. «Київ різко втратив свої позиції протягом останнього року і наразі перебуває у списку десяти найгірших для життя міст», – йдеться в повідомленні.

Найкращі позиції в рейтингу 10 найбільш придатних міст посідають Мельбурн (Австралія), Відень (Австрія), Ванкувер (Канада), Торонто (Канада), Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Сідней (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) та Цюрих (Швейцарія) відповідно.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Forbes

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж