Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях провели ліцензування футбольних тренерів

Фото: facebook.com

Серед учасників заходу – гравці «Буковини» 

У Чернівцях відбулося чергове ліцензування тренерів з футболу категорії «С». Ліцензування розраховано на тренерів юнацьких та аматорських футбольних команд, студентів вищих навчальних закладів та фахівців масового спорту, які спеціалізуються на футболі.


Як повідомив promin.cv.ua тренер УЄФА Аурел Васильчук, цьогоріч тренерські ліцензії категорії «С» отримають відомі буковинські футболісти. Серед них – Руслан Платон, який відомий за виступами у чернівецькій «Буковині», львівських «Карпатах», ФК «Харків», ужгородському «Закарпатті», сімферопольській «Таврії» та запорізькому «Металурзі». Проходив ліцензування і колишній нападник «Буковини» Роман Степанков, який зараз виступає за команду другої ліги Польщі «Пуща Неполоміце».


У ліцензуванні було задіяно гравців, які цього сезону «засвітилися» у матчах за чернівецьку «Буковину». Мова йде про Олександра Мусієнка, Олексія Майданевича, Ярослава Рафальського, Степана Маковійчука та Андрія Королянчука.  

Пройшли також ліцензування Орест Дмитерко (ЧНУ), Василь Столярчук («Зарінок», Тисовець), Михайло Лозовінський (Зелений Гай, Новоселицький район), Іван Чобан (Драчинці, Кіцманський район), Сергій Париський (тренер приватного клубу «Спарта»), Олександр Руснак (Педколедж ЧНУ) та інші. Аурел Васильчук відзначив доповіді Михайла Лозовінського та Івана Чобана, який грав у Німеччині.

 

Головним екзаменатором був представник ФФУ, завідувач кафедри теорії та методики фізіиховання та спорту Тернопільського педагогічного університету Ярослав Боднар.

За словами Аурела Васильчука, для тренерів, які проходили курси, вперше підготували монографію «Методика навчання футболу у ДЮСШ» (автори – Аурел Васильчук, Юрій Мосейчук, Юрій Крафт). Тренери, які пройшли ліцензування, зможуть у майбутньому отримати ліцензії «В», «А» та «PRO».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж