Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На благодійному вечорі для Олександра Бойченка зібрали 37 тисяч гривень

Фото: facebook
Сам Бойченко наразі відновлюється після операції у Німеччині  Благодійний літературний вечір на підтримку публіциста, літературознавця і перекладача Олександра Бойченка відбувся 28 листопада у Домі Освіти та Культури «Майстер клас». Подія пройшла за участю авторів Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.
 
Ініціатором благодійного вечора став Сергій Жадан. У ньому візяли участь Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, Олександр Ірванець, Ірена Карпа, Христя Венгринюк, Дмитро Лазуткін, Гриць Семенчук, Борис і Людмила Херсонські, Ірина Цілик.
 
«Друзі, дякуємо усім, хто прийшов на благодійний вечір на підтримку Сашка Бойченка. Ви неймовірні! Спільними зусиллями ми сьогодні зібрали 37 255 грн, 100 доларів і 10 євро. Всі кошти перейдуть Сашкові. Бережімо одне одного і читаймо якісну літературу!», – написали організатори у соцмережах.  
 
Нагадаємо, відомий літературознавець та письменник із Чернівців Олександр Бойченко, у якого нещодавно діагностували рак, одужує після операції у Німеччині. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж