Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські лучники перемогли на домашньому чемпіонаті України

У Чернівцях змагалися 177 спортсменів 

У Чернівцях відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юнаків і дівчат 1998-2000 років народження. Серед наймолодших кадетів 2001 року народження в особистій першості друге місце посів Богдан Гудима. Той же Богдан Гудима разом із Олександром Федорюком і Володимиром Постівкою (усі – «Освіта») здобув чемпіонське звання у командному заліку.

Серед кадетів 1998-2000 р.н. перемогу в особистій першості святкував Іван Кожокар («Спартак»). Трійку кращих замкнув ще один буковинець – Олексій Кутовий («Спартак»). Кожокар і Кутовий разом із Максимом Дущаком стали кращими у командних змаганнях.

З – поміж наймолодших кадеток бронзова нагорода в активі Ольги Шубкіної («Освіта»). Ольга Шубкіна також здобула срібло разом із представницями «Спартака» Аліною Садогурською та Катериною Андрусенко.

Буковинці стали кращими і у комплексному заліку. На другій та третій сходинках розташувалися відповідно львівські та харківські лучники.

На Буковині змагалося 177 лучників, які представляли Чернівецьку, Київську, Львівську, Черкаську, Чернігівську, Одеську, Харківську та Сумську області. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж