Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецький СІЗО, який хочуть ліквідувати, виявився кращим в Україні

Натомість Кабмін ліквідує колишнє СІЗО через "аварійний стан будівель”
Представники Центру інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження” провели моніторинг місць несвободи у Чернівцях. Як виявилося, Чернівецька установа виконання покарань №33 (колишній слідчий ізолятор на Соборній площі) виявилася кращою в Україні.

Нагадаємо, у жовтні Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, за яким Чернівецька установа виконання покарань має бути ліквідована через аварійний стан будівель, близькість до історичного центру та навчального закладу…

"Хоча, за словами монітора незалежного національного органа НПМ Олександра Гатіятулліна, цей слідчий ізолятор є кращим з усіх, побачених ним за 3 роки роботи у цій структурі. СІЗО мав би стати показовим прикладом для інших установ в Україні”, - ідеться у звіті Центру інформації про права людини.

За інформацією представників Центру, під час візиту у закладі перебувало 169 осіб, у тому числі 7 жінок. Ув’язнені - відкриті та комунікабельні, а керівництво закладу не заперечувало проти індивідуальних розмов моніторів із затриманими.

Приміщення СІЗО - чисті, сторонні запахи - відсутні, є камери з душовими кабінками. Харчоблок охайний та має дієтичне меню для хворих на туберкульоз. Затриманим надають необхідну медичну допомогу, зокрема, онкохворого забезпечують лікуванням.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж