Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Будинок культури, на який Папієв обіцяв 70 мільйонів, досі не добудували

Фото: ПІВНІЧНО БЕСАРАБСЬКИЙ ПОРТАЛ
Наступного року поновлення робіт обговорюватимуть на сесії облради
Зведення багатостраждального довгобуду - будинка культури у Сокирянах, розпочали ще далекого 1987 року. Його будівництво відновили 2011 року, за губернаторства Михайла Папієва. Тоді його кошторис складав спочатку 28 мільйонів гривень, а потім раптом вартість робіт "перестрибнула” позначку у 60 мільйонів. Більше, ніж рік тому, так і не добудувавши заклад, роботи знову припинили.

Нещодавно ПАТ "Укргідроенерго” надало районній владі транш у 5 мільйонів гривень. Проте, як розповів тимчасово виконуючий обов’язки голови Сокирянської райдержадміністрації Петро Безкупський, кошти виділили не на продовження робіт, а на погашення боргів перед підрядником за фактично виконані роботи.

Питання про відновлення робіт підійматимуть наступного року  на сесії обласної ради. Мова йтиме про виділення коштів з бюджету розвитку для завершення будівництва будинку культури у Сокирянах, - розповів П. Безкупський.


За словами голови Сокирянської РДА, будівлю можуть завершити вже наступного року, якщо для цього виділять кошти. Як і раніше, планують у будинку облаштувати 3D-кінотеатр на 200 місць, зал на 500 місць, а також музичну та художню школу.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж