Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Новоселиці хочуть позбутися вулиці Піонерської та ще десятка радянських назв

Фото: xn--80aafeg3bveo.dp.ua
Натомість у місті можуть з’явитися вулиці Грушевського та Героїв Майдану
На першому засіданні топонімічної комісії у Новоселицькій міській раді прийнято рішення перейменувати вулиці, назви яких суперечать Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», або які, на думку членів комісії та жителів міста, які брали участь у попередньому обговоренні, варто перейменувати, хоч вони напряму не підпадають під дію закону.

Так, серед запропонованих до перейменування: газети «Правда», Кірова, Котовського, Куйбишева, Крупської, Комсомольська, Косіора, Галкіна, Островського, Постишева, Піонерська, Фрунзе, Чапаєва, Піонерська, Щорса, 25-го Грудня, Хотинського повстання, а також знайдений в закапелках провулок Леніна. Під питанням (винесено на додаткове обговорення): Боженка, матросова, Некрасова, Комарова, Крилова та деякі інші. Одні через те, що є спільними із сусідніми Маршинцями, що може внести плутанину, інші – бо назви не мають стосунку до ідеології.

Замість них у Новоселиці можуть з’явитися вулиці: М. Грушевського, Січових Стрільців, Героїв Майдану, С. Сабадаша, М. Мозгового, а також позбавлені ідеологічного забарвлення та історичні Привокзальна, Хотинська, Паркова, Горіхова, Весняна тощо.
Пропозиції першого засідання винесуть на подальше публічне обговорення, після чого проведуть ще одне, потім громадське обговорення та приймуть відповідне рішення.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: rayoninfo.info

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж