Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екс-заступника голови райради у Чернівцях засудили за хабар у 810 тис. гривень

Його засуджено до 5 з половиною років позбавлення волі  Колишнього заступника голови Першотравневої районної ради в Чернівцях та його підлеглого засудили за отримання хабара у 810 тис. грн. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернівецької області.
 
 
Суд визнав винним колишнього заступника голови райради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі) та його підлеглого — начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.27 ч.5 ст.368 КК України (пособництво в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).
 
 
2 червня правоохоронці затримали заступника голови Першотравневої районної у м. Чернівці ради після одержання 810 тис. грн.  неправомірної вигоди. У суді доведено, що чиновник вимагав та одержав вказану суму від  директора ринку «Нива» ТОВ «Світанок»за сприяння в погодженні проекту реконструкції ринку.
Для реалізації цього злочину посадовець долучив пособника з числа своїх підлеглих. 

 
Вироком Шевченківського районного суду Чернівецької області обвинувачених визнано винними та в залежності від ролі кожного у вчиненні корупційного злочину засуджено до реального позбавлення волі.
 
Зокрема екс-заступника голови районної ради із застосуванням ст.69 КК України засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах місцевого самоврядування строком на три роки, з конфіскацією всього майна, за виключенням житла, та з  позбавленням 8 рангу посадовця органів місцевого самоврядування.
 
Начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої у м. Чернівці ради із застосуванням ст.69 КК України засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на два роки, з конфіскацією всього майна, за виключенням житла.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж