Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські борці відзначилися у Калуші


Фото: oblosvita.com

В активі наших земляків 7 нагород 


Вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ відзначилися на ІХ Всеукраїнському Різдвяному фестивалі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який відбувся у Калуші Івано – Франківської області. У змаганнях взяли участь понад 250 учасників з Львівської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької областей та Кишинева (Молдова).


Як повідомляє oblosvita.com, серед дівчат у ваговій категорії до 43 кг перемогу святкувала Марія Винник, яка здобула чотири перемоги. Серед переможених буковинкою – бронзова призерка чемпіонату України – 2015. Сестра Марії – Соломія (вагова категорія до 48 кг) здолала опір трьох суперниць та також посіла перше місце. У ваговій категорії до 56 кг бронзовою призеркою стала Валерія Прокоп’юк.


Серед юнаків у ваговій категорії до 26 кг кращим став Дмитро Клепак. На шляху до фіналу буковинець переміг у трьох сутичках. У фінальному поєдинкові Дмитро зустрівся з представником Калуша Дмитром Солоджуком. Дмитро Клепак переміг із рахунком 6:4. Старший брат Дмитра – Валентин виступав у ваговій категорії до 35 кг. В усіх чотирьох сутичках Валентин Клепак здобув дострокові перемоги та посів перше місце. Клепак – старший також отримав приз «За кращу техніку».


Бронзовими призерами турніру стали Максим Скрипник (до 29 кг, 3 перемоги, 1 поразка) та Михайло Мороз (до 32 кг, 3 перемоги, 1 поразка). Тренує буковинських спортсменів Сергій Одинак.  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно