Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

«Чернівчани, поранені на Майдані, не отримують компенсації для постраждалих», - Громадське радіо

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

У прокуратурі же повідомляють, що до них не надходило жодного звернення від потерпілих Реклама

«Жителі Чернівців, які отримали поранення на Майдані, говорять, що ні про формування списків, ні про компенсації для постраждалих, анонсовані Кабміном, нічого не знають». Про це йдеться у статті для «Громадського радіо» журналістка Надія Вірна.

Як розповіла «Громадському радіо» лікарка, яка надавала допомогу постраждалим на Майдані з Чернівецької області, Ольга Кобевко, ні отримання статусу, ні виплат поранені не отримали. Хоча звертались до органів обласної прокуратури.

«У нас є заява в прокуратурі, по якій вже працювали і мене викликали як свідка по Василю Дребету. Він мав вогнепальне поранення на Майдані. Але підтвердження того, що це поранення справді було отримане на Майдані, отримане від кулі тодішнього «Беркуту» чи силовиків, немає. Тому що немає певних доказів. Юридично вони не можуть довести того, що це справді куля була від «Беркуту». Хоча можна підтвердити, де саме отримано поранення, а от питання належності кулі не може затвердити жодна силова структура України», — каже лікарка.
 
«Чернівчани, поранені на Майдані, не отримують компенсації для постраждалих», - Громадське радіо

Прес-секретар прокуратури Чернівецької області Наталія Соколовська повідомила «Громадському радіо», що розслідуванням злочинів, скоєних під час Революції Гідності, займається Головне слідче управління Генеральної прокуратури України.

«До нас не надходило жодного звернення від постраждалих під час Революції Гідності», — наголосила прес-секретар прокуратури Чернівецької області.

Громадське радіо нагадує всім постраждалим під час Революції Гідності, що потрібно звертатись з заявами до місцевих прокуратур. Якщо не буде заяв – не буде офіційно визнаних постраждалих. 

Як повідомляється на сайті Генпрокуратури, для  того, щоб постраждалий учасник Майдану був визнаний потерпілим у кримінальному провадженні, потрібно зробити наступні кроки:
1. Звернутись до Управління Спеціальних Розслідувань Головного Слідчого Управління Генеральної прокуратури України, що знаходиться у м. Києві, вул. Борисоглібська 18, особисто або направити поштою заяву про злочин від постраждалого учасника Майдану.
2. Після допиту слідчими ГПУ або слідчими регіональних прокуратур постраждалий учасник Майдану буде визнаний потерпілим у кримінальному провадженні.
3. Потерпілому буде призначено проведення судово-медичної експертизи щодо отриманих тілесних ушкоджень.
4. Інформацію про результати проведення судово-медичної експертизи можна отримати у слідчого особисто, відвідавши Управління Спеціальних Розслідувань ГПУ у м. Києві, вул. Борисоглібська, 18 або шляхом звернення шляхом подачі письмової заяви від постраждалого (зразок тут). У разі виникнення запитань потрібно звертатись до Управління Спеціальних Розслідувань ГПУ за телефоном: (044) 200 7035.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
14:01
Аномальна температура та гроза: якою буде погода на Буковині в останній день червня
13:32
Відомо, який радіаційний фон зафіксували сьогодні на Буковині
13:08
На КПП "Красноїльськ", "Дякове" та "Порубне" вдень не пропускатимуть вантажівки до Румунії через спеку
13:02
Горіли будинки, магазин та автівки: рятувальники розповіли, як пройшла доба на Буковині
12:25
Вулиці Львова через спеку щогодини поливають водою
12:06
На Буковині заблокували діяльність телеграм-каналу зі збуту наркотиків
11:25
На Волині та Прикарпатті вже запровадили графіки відключень світла: яка ситуація на Буковині
11:02
Небачена спека у Чернівцях: синоптики зафіксували температурний рекорд
10:17
Через спеку зросло енергоспоживання. Чи будуть відключення світла?
10:05
У Чернівцях на Центральній площі зіткнулися одразу три автівки
ФОТО
09:30
В Румунії зняли на відео ведмедя, який купався в озері
ВІДЕО
09:03
Через аварію частина Садгори сьогодні залишиться без води
08:06
Пекельна спека накрила Буковину: сьогодні очікується до +38°С
22:52
У Шипинцях у Пруті потонув 16-річний хлопець
20:50
Спека до +38° та висока пожежна небезпека: прогноз погоди на Буковині 29 червня
20:10
Філологічний факультет ЧНУ запрошує абітурієнтів на навчання
19:42
Знищено вікна, двері, меблі: на Буковині за добу люди ледь не втратили 3 житлових будинки
ФОТО
18:05
У Чернівцях попрощаються із професором ЧНУ Ігорем Зваричем
17:30
На Буковині кішка напала на жінку: у тварини був сказ
16:10
Директорку чернівецького ліцею нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
15:18
На двох вулицях у центрі Чернівців змінять рух через будівництво
14:00
У багатоповерхівках на Південно-Кільцевій у Чернівцях тимчасово не буде води
13:05
На Буковині Volkswagen Caddy злетів з дороги та перекинувся: водія витягли рятувальники
12:21
Чернівці отримають 5,2 млн євро на оновлення пологового будинку №2
12:04
У Хотині на ходу загорілася вантажівка
ФОТО
11:46
У центрі Чернівців сталася ланцюгова ДТП: зіткнулися три автомобілі
11:26
П’ятий рік поспіль Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану
11:03
На Буковині посилять контроль за відпочинком на водоймах через загибель чотирьох людей у Дністрі
10:04
Міми, живі статуї, оркестр та ходулісти: сьогодні у центрі Чернівців влаштують Tralka fest
09:47
У Чернівцях через аварійний витік частина вулиць залишилася без води
09:09
Спека до +38°: на Буковині прогнозують суху та сонячну погоду
21:37
Захисника Романа Клима з Чернівців нагородили відзнакою Президента «За оборону України»
21:13
Для громадян, які хочуть повернутися з-за кордону, в Україні запустили програму "Додому"
20:46
Ліквідовано 8 пожеж: рятувальники розповіли, як пройшла доба на Буковині
20:09
На Буковині на ремонт обваленого мосту спрямують майже 7 млн грн
Усі новини