Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька область - на 20 місці у рейтингу розвитку регіонів України

Першість у цьому рейтингу отримали Дніпропетровська, Київська, Харківська і Вінницька області
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднило перше рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів. 
 
За результатами оцінювання, Чернівецька область- на 20 місці у цьому рейтингу.
У рейтингу найкращих регіонів України, за оцінками Кабінету міністрів, визнані місто Київ, Дніпропетровську, Київську, Харківську та Вінницьку області. Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
 
"Я хотів би повідомити, хто в нас на першому місці. Я не беру місто Київ - це столиця. З областей, які є сьогодні на перших місцях, це Дніпропетровська, Київська, Харківська, Вінницька області", - сказав він.
 
Далі йдуть Миколаївська, Львівська, Запорізька, Рівненська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Сумська, Волинська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Херсонська, Полтавська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Житомирська.
 
Також, за його словами, є області, які пасуть задніх. Серед них Тернопільська, Донецька, Луганська області.
Нагадаємо, що рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів запроваджено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №856 "Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики” від 21 жовтня 2015 року.
Областям виставлятимуть оцінки щоквартально за 27 показниками у 6-ти напрямах та щорічно за 64 показниками у 12 напрямах. Це дозволить, базуючись на підходах європейського союзу, оцінити стан соціально-економічного розвитку областей.
 
Чернівецька область - на 20 місці у рейтингу розвитку регіонів України
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: unn.com.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж