Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців приїде гурт "Один В Каное"

Концерт відбудеться наприкінці лютого На п’ятому році свого існування гурт Один В Каное готовий підсумувати творчі надбання у вигляді першого офіційного альбому. Платівка, реліз якої очікується вже у січні, міститиме близько тридцяти композицій.
«У січні 2016-го року очікуємо вихід нашого першого студійного альбому. Його формат буде досить незвичним: до нього увійдуть близько тридцяти композицій, написаних протягом п’яти років існування нашого гурту. Можна сказати, що це буде навіть два повноцінних альбоми, об’єднаних під однією обкладинкою», – розповіла MusicInUA фронтвумен колективу Ірина Швайдак.

Взимку наступного року розпочинається всеукраїнський тур гурту Один В Каное, присвячений виходу першого студійного альбому. У рамках туру у 22-х містах України відбудуться сольні концерти. На них гурт зіграє пісні, які написались, заспівались і полюбились слухачами за весь час існування Один В Каное.

Розпочнеться тур 24 січня із концерту Один В Каное у Києві, а завершиться 14 березня виступом у рідному для гурту Львові. До Чернівців же молоді виконавці приїдуть у п`ятницю, 26 лютого. Концерт відбудеться у DolceClub, початок - о 20:00.
 
                               
Попередній продаж квитків 100 грн.

Квитки можна придбати: (Fast food OZZY (вул.Університетська, 7А), 3D кінотеатр ЕФЕКТ (гот.Турист)
- офіс рекламного агентства "ВІВА"
(фан-магазин ФСК "Буковина")
- call center 050 282 16 52
- Онлайн на сайті: Gastroli.UA 

 

Концерти містами України стануть логічною крапкою для гурту після п’яти років творчості. Після туру музиканти планують приступити до роботи над новим повноцінним альбомом», – зазначено в анонсі турне.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж