Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Народжені у 2016 році діти стануть акторами і програмістами

Народжені у рік Мавпи діти ростуть спритними і допитливими 2016 рік буде непростим, але багатим на подарунки. Про це розповів столичний астролог Віктор Давидов.
 
"За китайським календарем рік Червоної Вогняної Мавпи настане 8 лютого 2016 року і триватиме до 28 січня 2017-го, - говорить Віктор. - Мавпа – тварина капризна, у будь-який момент може викинути коник".
 
Астролог радить не засмучуватися, якщо річ, яку хотіли придбати ви, купив хтось інший.
"Будьте впевнені у тому, що все робиться до кращого, - каже Віктор. – Комусь, наприклад, пощастить придбати дім за ціною квартири. Важко буде протистояти змінам, які щодня відбуватимуться у вашому житті. Пливти проти течії зважаться одиниці, але навряд чи залишаться задоволені своїм вибором. Це час для спостережень, а не випробувань".
За словами Давидова, рік буде вдалим для сімейних пар.
 
"Подружжя переживуть 2016 рік спокійніше, бо зможуть підтримати один одного у скрутні моменти, - пояснює астролог. - Самотні попадатимуть у любовні пастки. Розчарує роман з іноземцем і знайомство у соцмережі. Не пускайте у своє життя хитрих і підступних людей".
Народжені у рік Мавпи діти ростуть спритними і допитливими.
"Народжені у рік мавпи діти будуть охочі до науки. Їм легко даватимуться точні науки, не матимуть проблем із працевлаштуванням. Серед них будуть актори і програмісти, лікарі і топ-менеджери. Оточуючі вважатимуть їх улюбленцями долі", - говорить Давидов.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж