Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Різдвяне привітання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Фото: promin.cv.ua
Філарет переконаний, що українці з Божою поміччю подолають неправду і корупцію Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет записав привітання з нагоди Різдва. У ньому він вітає українців із народженням Сина Божого, а також висловлює упевненість, що війна у нашій країні закінчиться.
 
«Син Божий народився, щоб спасти нас від гріха і від смерті. І тому тепер кожна людина, користуючись Божественною благодаттю, яку Господь посилає нам, християнам, повинен боротися із своїми гріхами. А якщо ми не боремося, тоді Господь посилає різні страждання, через які шляхом терпіння ми досягаємо спасіння. Бо Господь сказав: «Терпінням вашим спасайте душі ваші».
Тому ми і терпимо страждання і війну, але повинні знати, що Господь приведе усе до кращого, що і війна закінчиться, і страждання закінчаться, і ми переможемо і неправду, і корупцію, яка існує у нашій державі – з допомогою Божою, але не без нашої участі. Нехай Господь благословляє увесь український народ! Слава Ісусу Христу! Христос народився – славімо Його!», – ідеться у привітанні. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж