Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях тротуари непосипані через… нестачу двірників


Фото: www.gazeta.lviv.ua
За штатом для міста необхідно 440 осіб, а працює 323 двірника
Директор департаменту ЖКГ Сергій Погорений проблеми з непосипаними і неприбраними від снігу тротуарами виправдав нестачею двірників. За його словами, за штатом у 13 підприємствах міста має працювати 440 двірників. Станом на сьогодні працює 323 двірника. А враховуючи відпустки, лікарняні, у середньому на зміну виходить 300 - 305 працівників.

- Тиждень тому, після відлиги, тротуари були слизькими. Двірників не вистачало, тому не всюди прибирали. Зараз ситуацію виправили, і в цьому нам допомогла погода, - заявив С. Погорений.

Тож виявляється, що прибиральників не вистачало навіть біля міської ради, адже Центральна площа, як повідомляв promin.cv.ua, була вкрита суцільним льодом.

Не прибирають комунальники і дороги на вузьких вуличках. Як зізнався головний інженер МіськШЕПу Павло Олоєр, піску та піщано-сольової суміші вистачає, аби виконувати затверджені графіки посипання доріг, проте комунальники залишають без уваги вузькі вулиці.

Там, за його словами, не може проїхати габаритна техніка МіськШЕПу. У зв’язку із цим водій висипає пісок на початку вулиці, щоб місцеві мешканці самотужки посипали вулицю, або цю суміш розкатали вулицею автомобілі.

Крім того директор департаменту ЖКГ повідомив, що комунальні служби не посипають у приватному секторі - там біля своїх будинків мають прибирати самі мешканці.

За словами начальника інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради Сергія Обшанського, мешканцям приватного сектору варто власними силами запасатися піщано-сольовою сумішшю. Бо машин МісьШЕПу жителям приватних будинків не варто чекати. Туди піскорозкидувач приїде посипати тільки за певну плату.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно