Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ще одна петиція зібрала більше 250 підписів


Фото: Іллі Перогана
Це звернення містян до мерії з проханням запустити нічні маршрутки Як повідомляв promin.cv.ua, на сайті Чернівецької міської ради зареєстрували петицію з проханням запустити маршрутки о 23.00 у сторону Садгори, так як окрім таксі у віддалені райони міста, зокрема цей, немає чим доїхати.
 
"У вечірній час запустити вечірні Маршрутки в 23:00!!! 00:00!!! Обовязково в Сторону Садгори!!! В сторону Майдану можливо доїхати, а от в Садгору крім таксі - ніяк..." - ідеться у зверненні.
Автор петиції -  Олександр Скріпа.
 
Наразі ця петиція набрала більще 250 голосів- 266. Завершення збору підписів - 23 січня 2016 року.
 
Окрім того, що містяни підтримали цю петицію, вони активно коментували дане звернення на сайті міської ради.

Ігор Гуцол: "взагалі було б круто, якби їздили вночі пару чергових маршруток. У Вінниці, наприклад, всю ніч маршрутки катають. Хоча б в 23.00 і 00.00 , вже не кажу про всю ніч! В Європі всю ніч ходять) але розумію, що нема грошей в Україні і в міста, але раз на годину в дальні куточки міста людей насобирається, думаю! Я готовий платити навіть 6 грн, двійну плату! Це краще ніж їхати на таксі за 50-60 грн".


Саша Олександров пише: пропоную запустити обов'язково, вечірні маршрутки у з центру міста у всі райони, Чернівців! Думаю, 5 маршруток це не багато! Гравітон, Южка, Садгора,Цецино,Калічанка!!! Після 22,00 крім таксі з центру нічим не можливо доїхати, спроектувати так щоб всі виїжали в однаковий час, без запізнень! Щоб людина знала, що маршрутка приїде у відповідний час!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно