Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Посадовці Чернівецької ОДА "відмивали" бюджетні гроші, виділені на ремонт доріг


Чиновники завищували вартість та обсяги при проведенні ремонту доріг у Кельменецькому та Сторожинецькому районах
Працівники Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ Національної поліції України задокументували протиправну діяльність службових осіб одного із управлінь Чернівецької ОДА. Посадовці, увійшовши в злочинну змову із службовими особами приватних підприємств, зловживаючи службовим становищем, упродовж 2010-2011 років завищували вартість та обсяги при проведенні ремонту доріг у Кельменецькому та Сторожинецькому районах.

У  ході проведення перевірки встановлено, що посадовці ОДА та приватних підприємств з метою особистого збагачення, склали та підписали довідки про вартість виконаних робіт (форма КБ-3) та акти виконаних робіт (форма КБ-2) по об’єктам «поточний ремонт доріг області», в яких містились завідомо неправдиві відомості щодо фактичного проведення робіт на об’єкті.
 
Внаслідок підписання та прийняття до сплати актів виконаних робіт державному бюджету завдано збитків на понад 450 тисяч гривень. Зокрема, у Кельменецькому районі завищили вартість та обсяги при проведенні ремонту доріг на 269 тисяч гривень, а у Сторожинецькому - на 185 тисяч гривень.
 
За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ Національної поліції України
скачать dle 10.5фильмы бесплатно