Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Благодійники передали лікарні у Чернівцях медичне обладнання


Дитяча лікарня отримала  шприцеві інфузійні насоси Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» передав у Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню медичне обладнання – шприцеві інфузійні насоси, які забезпечують надточне дозування лікарських препаратів новонародженим. Їх виробляє київський підрозділ німецького підприємства BBraun. 
По два прилади отримали відділення інтенсивної терапії новонароджених та інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Про це розповів асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ, регіональний координатор акції в Чернівецькій області Віталій Смандич.

Збір коштів на придбання медичного обладнання благодійний фонд «Серце до Серця» проводив впродовж квітня минулого року. Волонтери збирали внески на площах і ринках міста, а також розмістили спеціальні скриньки в школах, вузах і організаціях.

У ході цієї акції буковинці пожертвували 112,5 тисяч гривень, і з цим показником посіли 9 місце в Україні. Наступний збір коштів благодійники проведуть з 4 до 24 квітня.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно