Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Буковинцям радять не ставати на лід

Ставати можна лише на лід синього чи зеленого відтінку Впродовж останнього часу в Чернівецькій утримується плюсова температура повітря. Внаслідок цього крига на водоймах є не міцною та небезпечною. Управління ДСНС України у Чернівецькій області просить людей бути обережними та не виходити на кригу.

Відпочивати на кризі можна лише у тому випадку, коли ви впевнені у його міцності. Для того, щоб дізнатися міцність льоду, можна взяти з собою довгу палицю. Міцним вважається лід, якщо його товщина не менше 12 см. і він має синій чи зелений відтінок. Якщо при відлизі лід вкривається водою, замітається снігом, а потім замерзає, стає білим чи жовтуватим, він не міцний. Ходити, ковзатись на ньому небезпечно. Одна людина може ступати на лід товщиною не менше 7 см із зеленуватим відтінком. Для того, щоб обладнати ковзанку, потрібна товщина мінімум 10-12 см. Для масового катання лід має мати товщину близько 25 см. Якщо ви ступили на лід і він почав тріщати чи з’явилися тріщини – в жодному разі не продовжуйте свій рух. Відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

Любителям зимової риболовлі для безпечної риболовлі не рекомендують пробивати багато лунок, розташованих одна біля одної. Відстань між ними не повинна бути меншою ніж 5-6 метрів. Самі лунки слід пробивати у шаховому порядку. Не можна збиратися великими групами в одному місці. Завжди потрібно мати під рукою міцну мотузку довжиною 15-20 метрів. Категорично забороняється виходити на лід у стані алкогольного сп'яніння – внаслідок цього люди неадекватно реагують на небезпеку й у випадку біди стають безпорадними.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж