Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На кордоні Буковини з Румунією виявили 4 коней із цигарками

Фото: ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Чернівецькі та румунські прикордонники перекрили канал постачання цигарок
Спільну прикордонну операцію з перекриття каналу контрабанди сигарет здійснили українські та румунські прикордонники. Вони провели пошукові заходи по обидва боки кордону.

У результаті прикордонники Чернівецького загону виявили неподалік кордону 4 коней, які були завантажені пакунками з сигаретами. Всього наряд виявив 40 ящиків з сигаретами «Вічерой», «Ротманс», «Кент» без акцизних марок, які намагались переправити на румунську сторону.

Згодом, під час подальшої перевірки та відпрацювання зворотного сліду, за 800 метрів наряд знайшов ще одну схованку з 10 ящиками сигарет та затримав громадянина України, який можливо причетний до протиправної діяльності.

У свою чергу, румунськими прикордонниками  під час проведення спільних заходів по той бік кордону було затримано двох громадян Румунії, які причетні до переправлення сигарет, а також виявлено ще понад 40 ящиків сигарет.

Загалом в рамках проведення спецоперації прикордонниками  було виявлено майже 100 пакунків сигарет. Наразі прикордонники встановлюють осіб, причетних до протиправної діяльності.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба ДПСУ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж