Працівники друкарні вимагають у Сторожинецької райради продовження контракту з диретором підприємства Реклама
Працівники КП "Сторожинецька районна друкарня” оголосили про початок безстрокової акції протесту з 8:00 1 лютого в знак незгоди з рішенням сесії Сторожинецької районної ради відносно непродовження контракту з директором підприємства Віктором Белінським, передає "Сторожинець-інфо".
Як розповів сам Віктор Іванович, працівники перебувають на своїх робочих місцях, але не виконують роботи та не надають послуги.
У зверненні до голови районної ради Івана Лосіка, яке підписали 12 осіб, було зазначено, що колектив вважає таке рішення сесії політичною розправою з директором.
Раніше колектив друкарні написав спільне звернення на ім’я голови райради з проханням продовжити термін дії контракту з директором терміном на 4 роки.
У зверненні було зазначено, що друкарня за рахунок отриманого прибутку здійснює благодійну та волонтерську діяльність, а також те, що за останні 5 років районна друкарня за даними статистики входить до 10 найкращих підприємств комунальної власності у номінації "Лідер поліграфічної галузі”.




