Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бійці АТО у Чернівцях можуть їздити у маршрутках безкоштовно

Надавати такі послуги перевізники готові за умови відшкодування з бюджету витрат на безкоштовний проїзд пільговиків
Відповідно до Меморандумупро партнерство безкоштовним проїздом на всіх міських тролейбусних і автобусних маршрутах користуватимуться учасники бойових дій, інваліди війни та члени родин загиблих учасників АТО. Підставою для надання послуги з пільгового проїзду буде «Посвідчення учасника бойових дій», «Посвідчення члена сім’ї загиблого», «Посвідчення інваліда війни».
 
Право на пільгу матимуть і ті учасники АТО, які не встигли отримати посвідчення учасника бойових дій, а користуються довідкою встановленого взірця або військовим квитком із відповідним записом про участь в АТО.
 
Планується, що правом безкоштовного проїзду зможуть користуватися майже 2600 пасажирів зазначених категорій.
 
Перевізники підтримали умови зазначеного Меморандуму та запропонували додатково в кожному транспортному засобі з 10.00 до 16.00 забезпечувати проїзд п’яти-шести громадянам інших пільгових категорій за умови підтримки цієї ініціативи громадою міста та проведення коригування тарифу на проїзд відповідно до сьогоднішніх економічних реалій.
 
Надавати такі послуги громаді на добровільних засадах перевізники готові до запровадження дієвого механізму відшкодування витрат на безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян за рахунок бюджетних коштів.
 


Источник: 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж