Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Кожен 50-й буковинець хворіє на рак", - Гонца

У Чернівецькій області щороку виявляють близько 2300 нових випадків онкологічних захворювань
Як відзначив на брифінгу головний лікар обласного онкодиспансеру Анатолій Гонца, сьогодні скрізь у світі та в Україні спостерігається стійка тенденція зростання онкологічних захворювань. Зокрема у Чернівецькій області щороку виявляють близько 2300 нових випадків онкологічних захворювань. Наразі на обліку в онкологічному диспансері перебуває 20245 осіб. На сто тисяч населення припадає 266 нових виявлених випадків.

Фактично на рак хворий кожен 50-й мешканець області. Жінки найчастіше нездужають на онкозахворювання молочної залози та рак шийки матки, а чоловіки – на рак прямої кишки та легень.

– Причиною зміни показників є не тільки збільшення кількості захворілих, а й покращення інтенсивності виявлення онкохворих, зокрема на ранньому етапі. Приміром, у 2009 році відсоток виявлення хворих на рак в І-ІІ стадіях складав 40,6, а в 2015 році цей показник зріс до 43,2. Крім того, завдяки активній співпраці фахівців диспансеру і кафедри онкології та радіології ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» та ефективній роботі стаціонару постійного перебування, кількість онкохворих буковинців, котрі живуть п’ять і більше років, складає 64%. В Україні цей показник на 10% нижчий, - каже Гонца. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Petr Ermakov 4 лютого 2016 16:17
С каждым годом процент заболевших раком увеличивается и официальная медицина не дает 100% возможности избавиться от рака. Необходимо менять приоритеты лечения, так как облучение, химия и операции не дают, как видно, успеха.
С 2010 года успешно проводится точная диагностика рака и его лечение с помощью информационной космической диагностики ИКД. Диагностика ИКД проводится по фото и даются рекомендации лечения без лекарств с помощью натуральных пищевых жидкостей. В этом случае за 1-3 дня все раковые клетки переходят в разряд обычных и на этом о раке можно забыть, а далее идет процесс очистки организма и омоложения. За год биологический возраст снижается на 10-30 лет, повышается физическая и умственная активность, Если дальше применять эту технологию ИКД, то биологический возраст внутренних органов можно поддерживать всю оставшуюся жизнь на уровне 20 лет, что мы и делаем. Одновременно увеличивается продолжительность жизни и весьма значительно.
Ермаков П П, профессор
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж