Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Головні новини Чернівців - випуск за 4 лютого

До вашої уваги - найважливіші новини міста за четвер Журналісти «Чернівецького променя» підготували основний випуск новин за середу. У випуску новин міста дивіться про таке:
 
- Рекордно довга. Друга сесія Чернівецької міської ради, яка тягнеться ще з минулого року нарешті завершилась. 

- Міська рада звернеться з апеляцією щодо рішення про недовіру Яценюку, яке суд визнав неправомочним. Хто ініціював таке судове слухання, дивіться далі.

- Чернівецька міська влада разом із міськими перевізниками підписали меморандум щодо забезпечення прав учасників бойових дій на безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті. З міського бюджету на це виділено 20 мільйонів гривень. Перевізники в свою чергу анонсували підвищення цін на тарифи.

- Спочатку заманили спокусливою ціною на іномарку, а під час оглядин машини побили і пограбували. У Чернівцях затримали молодиків, які всередині січня напали на двох лівійців. Ця подія ледь не спричинила міжнародний скандал, адже жертвою зловмисників став син дипломата.

- На Буковині відбувся відкритий конкурс на вакантні посади начальників відділів виконавчої служби та начальників відділів державно-реєстраційної служби у Чернівецькій області. Конкурсну комісію очолив заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

- Викинути в смітник чи віднестИ в пункт збору? Такий вибір стоїть перед чернівчанами, коли виникає питання «Що робити з відпрацьованими батарейками?».  Ціна цього вибору – екологічна безпека довкілля.

- Стадіон – серце місцевого спорту. І за словами експертів, чернівецьке серце трохи хворіє. Проте панацея є – впевнені місцеві спортивні ентузіасти. Як за рік зробити так, аби чернівецький стадіон приймав міжнародні змагання – дивимось.
 
 
 
 
                                                     

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж