Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Форвард чернівецької «Буковини» відвів сироту до школи

Маленькому Вадиму потрібна допомога та підтримка Підопічний благодійної організації «Майбутнє України» 8-річний Вадим у жовтні втратив маму. Раніше у аварії загинув тато хлопчика. Попри це, він дуже життєрадісний, обожнює футбол і грає попри інвалідність, щоразу перемагаючи біль.
Вадиму довелося змінити школу, і аби хлопчику було легше влитися у новий колектив, уперше на уроки його привів нападник чернівецької «Буковини» Андрій Королянчук. Він підтримав Вадима та подарував йому сезонний абонемент на відвідування усіх матчів «Буковини».
Форвард чернівецької «Буковини» відвів сироту до школи
 
 
Як розповіла керівник ЧОБО «Майбутнє України» Марта Левченко, Вадим – інвалід, одну ніжку тягне за собою, він неймовірно страждає за мамою, сусіди кажуть, такого страшного похорону вони ще не бачили, коли дитина кричить , що краще було йому померти.
Вадим дуже розумний хлопчик, усе розуміє, багато думає. Він має м’яч з футболістами і любить Рональду, але через каліцтво грати йому важко. Зараз Вадим та його сестричка Аня з бабусею, але скоро вони залишаться тільки із сусідами, бо через те, що в селі роботи для бабусі нема, вона змушена їхати за кордон, щоб повертати борги за лікування мами Вадима.
 
«Ситуація страшна, дитині потрібне лікування та реабілітація, дитині потрібно все! Наша організація просить для дитини та його сестрички допомоги, щоб ми могли їх взяти під свою постійну опіку», – каже Марта Левченко.  
Потреби: спеціальне ортопедичне взуття  (його роблять на замовлення), продукти харчування, одяг (зріст 130 см., у Анічки розмір ноги 39). Вадим мріє про футбольну форму з номером 7  Рональду. Кошти на лікування.
0502436971 Марта, волонтер.

Допомогу передавати: Чернівці, склад 6. Левченко Марта, 0502436971, підписати сироті Вадиму.
5168 7556 0969 7871 Приват банк Левченко Марта
PayPal: для сироти Вадима
Kidsfutureukraine@gmail.com
bank account in US
Beneficiary: 8221620753
name: Marta Levchenko
adress:Ukraine, Chernivtsi
bank of beneficiary: S.W.I.F.T. EXBSUAUXCHV UKREXIMBANK ( STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE) (CHERNIVTSI BRANCH) 183, GOLOVNA STR.,CHERNIVTSI,58000,UKRAINE
purpose of payment : help children
bank account in Euros
Account 8221270534,
name: Marta Levchenko
adress:Ukraine , Chernivtsi, bank of beneficiary: S.W.I.F.T. EXBSUAUXCHV UKREXIMBANK ( STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE) (CHERNIVTSI BRANCH) 183, GOLOVNA STR.,CHERNIVTSI,58022, UKRAINE
purpose of payment : help children
Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України»
п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,
МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229.
Призначення платежу: Благодійна допомога сироті Вадиму
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж