Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Старій Жадові дітей лікуватимуть коні

Фото: igor-ruzhanskij.webnode.com.ua
Адаптивну верхову їзду планують розпочати вже навесні
Кілька років тому до Чернівецького обласного Центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи приєднали колишній дитячий санаторій "Стара Жадова", що у Сторожинецькому районі. Давно не працюючий і занедбаний, зусиллями працівників установи його торік почали приводити в порядок. Як розповідає головний лікар Центру Антон Казанський, у першу чергу, тут капітально відремонтували приміщення конюшні.

- Для допомоги у лікуванні діток плануємо запровадити верхову адаптивну їзду (іншими словами – іпотерапію). Її методика є дуже складною. Щоб досягти лікувального ефекту від їзди верхи, потрібно досконало знати анатомію та біомеханіку людини і коня, вміти їх правильно сумістити. Адже на результат впливають навіть, здавалося б, такі несуттєві деталі, як на якій висоті розміщене стремено, під яким кутом зігнута нога наїзника тощо. Одне слово, потрібні грамотні, досвідчені спеціалісти, - каже Антон Юрійович. – Їх ми знайшли у відомому центрі для особливих дітей благодійного фонду Олександра Фельдмана у Харкові.

За кошти спонсорів для лікувальної їзди верхи придбали також двох коників. Один із них вже навчений іпотерапії, другий проходить спеціальний курс підготовки. Тим часом, у санаторії впорядкували фінський будиночок, де на час занять верховою адаптивною їздою зможуть перебувати маленькі пацієнти Центру, та приводять до ладу територію.
- Бо плануємо розпочати заняття з іпотерапії вже цієї весни, - ділиться планами А. Казанський.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж