Про це свідчать дані опитування ГО «Інститут соціології А. Маковецького» Секретарем міської ради має бути представник партії «Рідне місто», так вважають 20,4% чернівчан (серед усіх опитаних) та 30,7% (серед тих, хто визначився). Про це свідчать дані опитування, проведеного ГО «Інститут соціології А. Маковецького».
Кандидата від БПП «Солідарність» на цю посаду підтримують 11,0% опитаних (16,5% серед тих, хто визначився), від «Свободи» – 10,7%, (16,1 % серед тих, хто визначився), від «Самопомочі» – 9,9% (14,9% серед тих, хто визначився), від ВО «Батьківщини» 8,8% (13,2% серед тих, хто визначився), від «Народного контролю» – 5,7% (8,6% серед тих, хто визначився).
![Чернівчани вважають, що секретарем міської ради повинен стати кандидат від «Рідного міста» Чернівчани вважають, що секретарем міської ради повинен стати кандидат від «Рідного міста»](/uploads/posts/2016-02/medium/1455110973_dsc_0147.jpg)
Разом із тим, якби вибори міського голови відбулися найближчої неділі, чернівчани знову би підтримали Олексія Каспрука, щоправда рейтинг його трохи впав. За чинного міського голову готові проголосувати 32,5% серед усіх опитаних (37,2% серед тих, хто прийматиме участь у виборах і визначився), тоді як на виборах 2015 року він набрав 38,6%.
У той час рейтинг головного конкурента Олексія Каспрука
на виборах – Віталія Михайлішина –
підвищився. За нього погодилися віддати свої голоси 26,1%, (31,4% серед тих,
хто прийматиме участь у виборах і визначився), тоді як на виборах торік
Михайлішина підтримали 26,7% виборців.