Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мешканці багатоквартирних будинків можуть обрати собі «управителя»

Таке можливо у тому випадку, якщо у них не створено ОСББ
У травні 2015 року Верховна рада України прийняла законопроект № 1565 «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», який набрав чинності з 01.07.2015р.
 
Метою проекту є вирішення проблем щодо реалізації права власності у багатоквартирному будинку, пов’язаних з необхідністю створення умов для ефективної експлуатації та утримання спільного майна багатоквартирних будинків, а також визначення альтернативних методів управління. Зазначений вище Закон визначає права співвласників, унормовує обов’язки і питання відповідальності, регулюється компетенція загальних зборів співвласників та порядок прийняття ними рішень з управління будинком.
 
Протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на загальних зборах, тобто самі обирають собі Управителя (суб’єкт підприємницької діяльності). У іншому випадку його буде призначено на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради. За додатковою інформацією звертатися в КЖРЕП, Приватне підприємство, або до департаменту житлово-комунального господарства міської ради (вул. Вірменська, 17-А, каб12).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба міської ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж