Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Порошенко зможе оперативно оголошувати призов на військову службу


За відповідний законопроект проголосували 235 народних депутатів
Верховна Рада дозволила президенту оперативно оголошувати призов на строкову військову службу, пише hromadske.tv.

За відповідний законопроект №4020 «Про внесення зміни до статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо призову громадян України на строкову військову службу» проголосували 235 народних депутатів.

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення зміни до статті 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо призову громадян України на строкову військову службу».

У пояснювальній записці сказано, що законопроект розроблений з метою закріплення на законодавчому рівні можливості оперативно приймати рішення з комплектування Збройних сил та інших військових формувань у разі істотних змін у військово-політичній обстановці держави.

Зокрема, закон вилучає із законодавства норму про обов'язкову публікацію в ЗМІ за місяць до завершення поточного року указу про строки призову на строкову військову службу на наступний рік.

2 лютого народні депутати не підтримали прийняття законопроекту «Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних».

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України з 2016 року відновила призов на строкову службу. Планують попередня призвати близько 4 тисяч строковиків.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно