Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мунтян обговорив з поляками можливість залучення інвестицій


Фото: facebook
Голова облради взяв участь у польсько-українському бізнес-форумі

Голова Чернівецької облради Іван Мунтян взяв участь у польсько-українському бізнес-форумі, який упродовж двох днів триватиме у Чернівцях. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
 
Мета цього заходу – пошук та залучення польських інвестицій в економіку регіону, а також роз’яснення основ ведення бізнесу в Польщі.

Зокрема, Мунтян розповів про перші кроки на шляху запровадження реформи місцевого самоврядування, зокрема, в частині створення спроможних об’єднаних громад та бюджетної децентралізації.
 
"Сподіваюся, польський досвід залучення коштів інвесторів у розвиток територій стане у нагоді головам об’єднаних громад Буковини. Надзвичайно приємно, що поляки й надалі залишаються найбільшими стратегічними партнерами України на шляху євроінтеграції та завжди готові підставити плече допомоги у важку хвилину", - зазначив посадовець.

Участь у форумі також взяв і голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, який нещодавно повернувся з Польщі, де підписав лист про наміри партнерської співпраці між Сторожинецьким районом та гміною Андрихув Малопольського воєводства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно