Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З початку проведення АТО на Буковині працевлаштували 69 екс-військовиків

Загалом до служби звернулися майже 500 демобілізованих військових
З початку конфлікту на сході України у Чернівецькій області до служби зайнятості у пошуках роботи звернулися 473 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. З них обласна служба зайнятості працевлаштувала лише 69 бійців.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 31 учасника АТО направили на професійне навчання у навчальних закладах області за напрямами: охоронець, оператор котельні, а також фахівець з ефективності підприємницької діяльності. Після завершення навчання 27 осіб працевлаштували за сприянням служби зайнятості.

Станом на 22 лютого 2016 року послуги Чернівецької обласної служби зайнятості отримують 338 демобілізованих військовослужбовців учасників антитерористичної операції. Найбільше учасників АТО перебуває на обліку  в Чернівецькому міському центрі зайнятості (71 особа), Хотинському (51 особа), Кіцманському (47 осіб), Вижницькому (37 осіб), Кельменецькому (29 осіб) районних центрах зайнятості.

На готовність учасників АТО знайти роботу впливають як певні психологічні проблеми, що виникли після їх участі у бойових діях, так і відсутність вакансій з рівнем заробітної плати, який відповідав би вимогам демобілізованих військовослужбовців.

Зважаючи на відсутність на місцевому ринку праці відповідної роботи для військових, фахівці служби зайнятості орієнтують їх на відкриття власної справи. Так, 21 учасник АТО отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Основні види діяльності, які обрали учасники АТО: розведення сільськогосподарської птиці, вирощування ягід, плодових дерев та овочів, виготовлення кованих виробів, надання послуг у сфері права, страхової діяльності, ветеринарної медицини, ремонту побутових виробів і предметів особистого вжитку, ремонту приміщень, обробки лісосировини, роздрібна торгівля.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецький обласний центр зайнятості

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж