Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині офіційно підтверджено 14 летальних випадків від грипу

Люди запізно звернулися за медичною допомогою
За період з 25 вересня 2015 року по 29 лютого 2016 року в області було госпіталізовано 4 тис. 725 осіб, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції, грипоподібні захворювання та пневмонії, що складає 6,1% від тих, хто захворів. Впродовж звітного періоду за медичною допомогою звернулось 86 тис. 728 громадян.
 
Про це під час прес-конференції повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Юрій Лесюк.
- Загалом області за минулий тиждень захворюваність знизилась на 4,3%, було госпіталізовано 249 хворих, з яких 137 – діти, 72 – хворих на пневмонії, в тому числі, 16 дітей. 9 буковинців нині перебувають в реанімаційних відділеннях лікувально-профілактичних закладів області, їх стан стабільний, - зазначив посадовець.
 
За вчорашній день бригади екстреної медичної допомоги здійснили 473 виїзди, з яких 68 викликів – до хворих з високою температурою тіла, зокрема, до 29 дітей.
 
Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації повідомив, що упродовж цього епідсезону від грипу на Буковині було щеплено 3 тис. 53 особи, 1883 з яких – медичні працівники.
 
Наразі в області офіційно підтверджено 14 летальних випадків від грипу та його ускладнень. Відповідні особи захворіли ще в січні 2016 року, всі вони запізно звернулися за медичною допомогою, тривалий час перебували в лікувально-профілактичних закладах краю у важкому стані.
.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж