Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З Києва через Буковину буде ходити поїзд до Бухареста

Безпересадковий вагон відправлятиметься з 18 березня по п'ятницях
У сполученні "Київ-Бухарест” з поїздом "Буковина” № 117 Київ-Чернівці запускається безпересадковий вагон, який  відправлятиметься з 18 березня 2016 по п’ятницях. Зворотно з Бухареста в Київ потяг вирушатиме з 20 березня 2016 по неділях. Долати шлях він буде швидше, ніж колишній поїзд 59.
Із Чернівців поїзд буде відправлятися о 9.25 (уже наступного дня, тобто у суботу) з приміським поїздом "Чернівці-Сторожинець" до Вадул-Сірету, а далі вже у складі румунського поїзда.

Подорож до Сучави займе всього кілька годин, а до столиці Румунії - близько дванадцяти з урахуванням митного контролю.

Назад безпересадковий вагон відправлятиметься із Бухаресту щонеділі та прибуватиме до Чернівців надвечір, а до Києва - о 8.03 в понеділок з тією ж"Буковиною".
 
Квитки на поїзд можна придбати на вокзалі станції Чернівці. Маршрут надзвичано мальовничий, частково пролягає по горах.

 
Вагон сучасного планування спеціально під міжнародне сполучення, обладнаний опаленням, кондиціонером, біо-туалетом та іншими зручностями. У інші дні тижня щоденні поїзди, з якими їздитиме вагон, теж є, тож охочі можуть проїхати за цим же розкладом із пересадками: одна в Чернівцях, а інша - у Вадул-Сіреті (Україна).
 
Якщо пасажири будуть активно їздити, залізниця для зручності пасажирів розгляне доцільність пускати безпересадкові вагони і в інші дні. 
 
 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: vn.20minut.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж