Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Правий сектор» іде на вибори

Представники ПС розповіли, чому розділилися на два табори
"Правий сектор" у Чернівцях розповів про реструктуризацію у своєму рухові. Як розповів представник центрального штабу ПС Віктор Сердулець, так би мовити, розкол трапився через те, що окремі члени "Правого сектору” почали користуватися тим, що політсила добилася певної довіри та мали вплив у суспільстві, для вдоволення власних амбіцій.

Керівник Чернівецького обласного осередку Національно-визвольного руху «Правий сектор» Олександр Паращук запевнив, що представники, тепер уже двох рухів, не конфліктують між собою, та, як і раніше, мають дотичні погляди.

ПС залишили усі попередні керівники місцевого осередку. За словами О. Паращука, частина з них пішла за Дмитром Ярошем у його рух "ДІЯ”, інші рушили власним шляхом.

- Ми побачили на прикладі "Правого сектору”, як легко можна дискредитувати політичну силу або публічну особу. Проте дискредитувати ідею неможливо. Тож попри те, що маємо дві різних політсили, ми пропагуємо спільну ідею - ідею національно-визвольного руху, - заявив О. Паращук. - Кожен українець хоче жити у вільній Україні та за українським законодавством. Тож, таку ідею скептики і противники нівелювати не зможуть.

Крім того, ПС оголосили себе політичною силою, і висуватимуть своїх кандидатів на наступних виборах.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж