Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У медзакладах області безкоштовно обстежують на глаукому


Перевірити свої очі можна ще протягом двох днів
В рамках проведення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою впродовж 6-12 березня в лікувально-профілактичних закладах Буковини триває безкоштовне обстеження мешканців області на глаукому. Пройти обстеження можна в поліклінічних відділеннях обласних, міських та районних медичних установ, а також в закладах первинної ланки.

Як відзначає завідуючий офтальмологічним відділенням Чернівецької обласної клінічної лікарні Валерій Шуленін, дуже важливо діагностувати глаукому на ранньому етапі. Адже хвороба здатна призводити до повної втрати зору. Як правило, початок захворювання майже безсимптомний. Відтак сліпота настає непомітно і безболісно.

Це пояснює той факт, що хворі звертаються до лікаря, коли вже надто пізно, і повернути або зберегти зір стає неможливо. Раннє ж виявлення дозволяє своєчасно призначити оптимальне лікування і запобігти сліпоті.

Наразі в Чернівецькій області під диспансерним наглядом знаходиться більше 5 тисяч хворих на глаукому. Щорічно в області виявляють понад 400 нових випадків цього захворювання.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Інформаційний Сайт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації