Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Коли з посади прем'єра піде Яценюк, БДФЕУ знову буде самостійним вишем», - Прядко

Фото: promin.cv.uа
У програмі «Без емоцій» ректор БДФЕУ розповів про політичний шантаж закладу
Деякі політики та колектив БДФЕУ вважають, що реорганізація вишу - це пряме зазіхання на приміщення і земельні ділянки цього закладу. Біля території БДФЕУ, на вулиці Суворова, розміщені будівельні об’єкти, які пов’язують із бізнесом Олексія Бурбака. За словами ректора Буковинського державного фінансово-економічного університету Володимира Прядка, з ним у керівництва вишу ніколи не виникало жодних земельних конфліктів.
 
- До цього ніхто не зазіхав на приміщення нашого закладу, але зараз будівництво вже майже впритул підійшло до наших корпусів. Тобто, виникає потреба продовження будівництва уже на території нашого університету, - сказав Володимир Прядко у програмі "Без емоцій" на телеканалі "Чернівецький промінь".
За його словами, коли раніше проходили реорганізації, то до них готувалися, попереджали та обговорювали саму процедуру. А у випадку БДФЕУ це було великою несподіванкою.

Як зауважив у прямому ефірі програми пан Прядко, він не тримається за свою посаду.
 
Я просто захищаю те, що належить людям. Я 26 років працюю на цій посаді і будую БДФЕУ. У Міністерстві я і мої заступники сказали, що напишемо заяви на звільнення, але хай не забирають БДФЕУ, та вони не погодилися. Вважаю, що замовлення на реорганізацію БДФЕУ іде від Яценюка, от коли поміняють прем’єра, а потім і Міністра, то наш заклад буде самостійно існувати - ми чекаємо на це і просимо Бога, щоб так і було. Уже вся Україна чекає, щоб Яценюк пішов,  - обурюється Володимир Прядко.
Також, за словами ректора БДФЕУ, не зрозуміло, що чекає на викладачів вишу, адже у ЧНУ є свої викладачі, і почнуться масові звільнення.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж