Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецький музей під відкритим небом назвали одним з найбільш колоритних в Україні

Фото: ua.igotoworld.com
Тут можна здійснити подорож у часі та відчути національний колорит  Акуратні автентичні хатки і грандіозні князівські хороми, прекрасні старовинні церкви і водяні млини – все це українські этнографічні музеї. Вони допоможуть дізнатися більше про традиції і побут наших предків.
Перший етнографічний музей під відкритим небом – Скансен – з'явився у Швеції. Назву почали використовувати і для інших подібних музеїв. Сайтua.igotoworld.com представив найбільш колоритні українські скансен-музеї, завдяки яким можна здійснити подорож у часі. Серед них і музей під відкритим небом, що у Чернівцях.
 
«Музей народної архітектури та побуту в Чернівцях – це архітектурно-ландшафтний комплекс, на території якого є пам’ятники народного зодчества та побуту середини 19 і першої половини 20 століть.
 
Музей складається з двох етнографічних зон, це «Хотинщина» і «Західне Подністров`я». Серед мальовничої природи з різноманітним ландшафтом відтворена еволюція житла та побуту народів, що населяли Буковину. Сьогодні тут є 35 громадських та господарських споруд, це церква, дзвіниця, кузня, корчма, млини-вітряки і житлові будинки. Внутрішнє оздоблення будівель зберегло свій первісний вигляд, тут представлено предмети побуту селян, національний одяг і прикраси, вишивки, килими та багато іншого.

Особливо пишається музей вітряками початку 20 століття, які характерні тільки для Буковини. Вони двоярусні, другий поверх розширений, корпус млина разом з крилами обертався навколо масивного дубового стовпа, глибоко закопаного в землю. Ці споруди є доказом видатних здібностей народних умільців», - ідеться у дописі. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж