Фото: facebook
13 квітня Світлана Тарабарова співатиме для буковинців
До Чернівців приїде півфіналістка Національного відбору "Євробачення-2016" Світлана Тарабарова. 13 квітня вона привезе до столиці Буковини "Світлий концерт". Чернівці стали другим після Львова містом, яке у рамках всеукраїнського туру відвідає співачка.
"Чернівці – це не тільки Університет та резиденція Митрополитів - це «Пісенна столиця України». Чекатиму вас 13 квітня", - написала зірка на своїй сторінці у соцмережі.
Концерт відбудеться в обласній філармонії, початок - о 19.00.
#СВІТЛИЙКОНЦЕРТ налічує близько 20 авторських пісень за усі 4 роки сольної кар’єри Тарабарової. Глядачі почують як нові пісні із альбому «Вірю. Знаю», так і улюблені хіти «Мы верим в любовь», «Мир всем», «Забывай», «Радуга», «Дай мне знак» та багато інших.
Обов’язково пролунає і пісня «Світло в тобі», яка цієї весни стала саундреком до нової української комедії «Ніч святого Валентина».
Обов’язково пролунає і пісня «Світло в тобі», яка цієї весни стала саундреком до нової української комедії «Ніч святого Валентина».
![Учасниця відбору "Євробачення-2016" везе до Чернівців світлий концерт Учасниця відбору "Євробачення-2016" везе до Чернівців світлий концерт](/uploads/posts/2016-03/medium/1458476032_10321733_846092435513730_2523336757483778285_o.jpg)