Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»

Фото: vk.com
Ірина із Чернівців на шоу відзначилася стабільністю - усім дівчатам вона ставила нулі В останньому випуску реаліті-шоу «4 весілля» була справжня битва наречених. Цього разу за перемогу у шоу змагалися пари із Житомира, Кривого Рогу, Дніпрорудного та Чернівців. Ірину  - так звати наречену із столиці Буковини, на шоу прозвали «богинею».
Уже на початку програми 22 - річна дівчина заявила, що її весілля поза конкуренцією, адже воно буде королівським, а вона – принцесою.
 
Коханого Ірини звати Сергієм. Пара порівнює себе із італійською сім'єю, бо весь час свариться. 
Весілля чернівчан було у європейському стилі та в голубо-синьо-білих тонах. Інші учасниці проекту про свято Ірини та Сергія сказали: «це був повний треш».
 
Поведінка чернівчанки дещо здивувала інших учасниць. Так, на весіллі однієї із дівчат Ірині стало не цікаво – тому вона вирішила піти на дискотеку. Окрім цього, Ірина відзначилася тим, що всім нареченим вона ставила однакові оцінки – нулі. Вже наприкінці випуску усі дівчата бажали перемоги одна одній, тільки не Ірині. У підсумку – весілля чернівчан набрало найменшу кількість балів. А подорож до Чорногорії виграла пара із Житомира Олександра та Валентин.
 Відео реаліті-шоу дивіться тут.
 
Фото з vk.com.
Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»
Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»
Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»
Чернівчанка не виграла весільну подорож у шоу «4 весілля»
 
         
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж