Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Завдання "Буковини" - залучення вболівальників на стадіон

Фото: Роман Рак

З представниками ЗМІ зустрілися керівники футбольного клубу 

25 березня з представниками ЗМІ зустрілися президент ФСК «Буковина» Сергій Гринюк, новий генеральний директор клубу Ігор Наболотний та головний тренер команди Віктор Мглинець.

Президент клубу Сергій Гринюк прокоментував призначення на посаду генерального директора Ігоря Наболотного. «У нас завдання систематизувати роботу та вийти до першої ліги. Для цього потрібен менеджер. Тому на посаду генерального директора запросили Ігоря Наболотного. Робота футбольного клубу, то великий процес. У рівненському «Вересі» разом із тренерами працює 16 чоловік, які працюють у системі клубу. У нас – 4 чоловіка. У плані маркетингу нам допомагає "Obnova Euroshop". Треба систематизувати роботу клубу. Цим і займатиметься генеральний директор. Необхідно залучати якомога більше людей на матчі нашої команди. Стоїть завдання, щоби на матчі ходили 10 тисяч уболівальників. Я жартую, однак скажу, що найголовніше – це гра команди. Усе інше, то вже додаток», - зазначив Сергій Гринюк.

Генеральний директор ФСК «Буковина» Ігор Наболотий зазначив, що завдання номер один – залучення вболівальників на стадіон. Серед кроків залучення людей на стадіон пан Наболотний називає покращення якості обслуговування вболівальників і швидкий продаж квитків. «Якщо глядач буде ходити на футбол, то можна вести діалог із потенційними партнерами. У майбутньому плануємо підготувати презентацію для наших спонсорів і партнерів. Тоді ми вже детальніше працюватимемо у цьому напрямку», - зауважив Ігор Наболотний.

Про підготовку команди до весняної частини першості України та зміни у колективі розповів головний тренер Віктор Мглинець. «У грудні відбувся попередній збір команди. Ми подивилися новачків, які нас цікавили. Вже 10 січня ми знову приступили до роботи. Працювали у Чернівцях до 10 травня. Нам створили усі необхідні умови для зборів. Згодом виїхали у місто Чоп Закарпатської області, де проводили останній збір. Там ми перейшли, так би мовити, «на землю». На Закарпатті наша команда зіграла три контрольні зустрічі. Два матчі ми провели з командою першої ліги МФК «Миколаїв», а у день відїзду протидіяли представникам Закарпаття, яких обіграли з рахунком 6:2. А у матчах з «Миколаєвим» ми могли подивитися на те, який «Буковина» має кадровий потенціал. Я залишився задоволений тим, що команда готова у фізичному та тактичному планах. Сподіваюся, що хлопці добре готові і у психологічному плані. Тому недооцінки суперників не буде. Тим більше, що кожна гра для нас – вирішальна. У турах, що залишилися, нам необхідно досягнути позитивного результату.

У нас багато нових гравців. Серед них – воротар Ігор Філіпенко, захисники Ігор Носарєв, Микола Жовтюк, який вже виступав за «Буковину». Є місцеві хлопці – Ігор Бойчук, Володимир Найко, Сергій Раца, Микола Геник. Цього тижня заявили Олега Керчу. Прийшли у команду також Тимур Рустамов, Андрій Кохман, Юрій Перін.

Про тих футболістів, які залишили команду, ви добре знаєте. Останнім пішов із «Буковини» Степан Маковійчук. Хтось з молодих виконавців вирішив піти тому, що має обмаль ігрової практики. А хтось з футболістів вирішив спробувати свої сили в іншій команді», - сказав Віктор Мглинець. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж