Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Півтори тисячі дітей у Чернівцях не можуть потрапити до дитсадка

Фото: ymb.com.ua
Садки переповнені, а у електронній черзі іще перебуває понад 5 тисяч малюків
Чернівецьким малюкам катастрофічно не вистачає місць у дошкільних навчальних закладах, а ті щасливці, котрим все ж вдалося потрапити до дитсадка, змушені відвідувати переповнені групи. Про це на сесії міської ради розповів депутат Анатолій Чесанов.

– Нині у Чернівцях працює 54 дитсадка, котрі можуть вмістити 6,5 тисячі дітей. Однак їх відвідує більш як 10 тисяч дошкільнят. Садки дуже переповнені, а у електронній черзі іще перебуває понад 5 тисяч малюків. Тож міській раді спільно з управлінням освіти негайно слід зайнятися вирішенням цієї проблеми, – заявив Анатолій Чесанов.

Міський голова Олексій Каспрук розповів – нині у садочки не можуть потрапити 1,5 тисячі дітей. У Чернівцях будують дитсадок у Ленківцях, реконструюють ДНЗ на вулиці Авангардній та планують облаштувати дошкільний навчальний заклад у будівлі департаменту ЖКГ, що на Вірменській, однак це проблему цілком не вирішить.

Анатолій Чесанов запропонував надавати перевагу тим забудовникам, котрі разом із житлом подбають і про інфраструктуру нових мікрорайонів – зведуть нові школи та дитсадки.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж