Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вижницький національний парк – серед Топ-20 місць для весняного вік-енду

Фото: nationalgeography.com.ua
Тут є змога подихати п’янким повітрям гірських Карпат Весняне пробудження природи нестримно вабить у незвідані далі, обіцяючи нові яскраві враження від подорожей.
У цьому році будемо відпочивати 4 дні, з 1 по 4 травня, так що можна організувати чудовий відпочинок на травневі свята 2016, особливо якщо подбати про це заздалегідь.

Топ-20 ідей для весняного вік-енду підготував IGotoWorld.com. Потрапила до огляду і Буковина, зокрема Вижницький національний парк.
 
«Подихати п’янким повітрям гірських Карпат, пройтися по екологічних стежках – прекрасний весняний настрій і море яскравих вражень забезпечено вам у Вижницькому національному парку на Буковині. Дивовижний гірський ландшафт, скелясті обриви та урочища, норовливі річки, дзвінкі струмки і водоспади, аромати трав і букових лісів – все це чекає на туристів. Серед цих красот облаштовані стоянки для відпочинку.
Територія Вижницького національного парку величезна, сюди ж входять і знамениті печери Довбуша», – ідеться у дописі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж