Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Сторожинці помер учасник АТО

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: 4vlada.com
Олег Веклич після повернення зі Сходу важко хворів 

8 квітня помер учасник бойових дій в зоні АТО - Олег Веклич із Сторожинця. Йому було тільки 38 років. Останнім часом він важко хворів, повідомляє «Сторожинець-інфо».

«Олег почав військову кар’єру в 201 танковому полку у Сторожинці. Далі служив в 300 механізованому полку Чернівців, – розповідає голова Об’єднання учасників АТО в Сторожинецькому районі Сергій Кривко. – Потім Олег перебував на посаді начальника вогневого містечка на загальновійськовому полігоні «Прибан». Старший сержант Веклич завжди відповідально відносився до виконання своїх службових обов’язків.

2014 року почався збройний конфлікт на Сході України – Антитерористична операція. Олег був на контрактній службі та в першій хвилі мобілізації в складі ІІІ тактично-десантного батальйону 80 аеромобільної десантно-штурмової бригади потрапив в зону бойових дій.
У Луганській області Олег з побратимами виконував поставлені задачі в населених пунктах Євсуг, Горіхове, Щастя, Красний Лиман, що під Слав’янськом. Приймав активну участь в бойових діях на Веселій горі під селищем Металіст біля Луганська. Більше двох місяців героїчно тримав оборону в Луганському аеропорту, проявивши себе справжнім патріотом та захисником нашої держави.
 
Товарищі та колеги згадують його як чуйну, щиру та працьовиту людину з відкритою душею та добрим серцем. Його поважали як спеціаліста в своїй справі, свій досвід він передав не одному молодому солдату як в зоні АТО, так і за її межами.
Отримавши серйозні психологічно-моральні травми, після повернення з зони АТО Олег занедужав. Адже не кожен може перенести стільки болю та страждань, коли бачиш як гинуть твої побратими, як страждає знедолений український народ.

Олеже, ти назавжди лишишся в наших серцях та думках. Твій подвиг не буде забутий в пам’яті близьких та рідних, друзів та знайомих».
У Сторожинці помер учасник АТО

скачать dle 10.5фильмы бесплатно