Фото: storozhynets.info
Ніхто не постраждав – «швидку» на місце події не викликалиУ неділю ввечері біля перехрестя вулиць Б. Хмельницького та Вашківської в Сторожинці сталася ДТП за участю автомобіля Фольксваген Кадді та ВАЗ «Нива».
Автомобілі рухалися назустріч один одному. Як розповів водій позашляховика, він їхав напрямку центру міста. Раптово зустрічний автомобіль почав різко виїжджати на зустрічну смугу. Водій «Ниви», виїжджаючи вправо на узбіччя, намагався уникнути зіткнення, але це йому не вдалося, повідомляє «Сторожинець-інфо».
![У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля](/uploads/posts/2016-04/medium/1460360531_3-12.jpg)
У результаті Фольксваген вдарив «Ниву» в заднє ліве колесо, її відкинуло прямо в ворота приватного господарства, де автівка і зупинилась.
Мінівен продовжив свій шлях до зіткнення з огорожею присадибної ділянки, протаранив її та зупинився на самому городі на протилежній стороні дороги прямо напроти повороту на вул. Вашківську.
![У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля](/uploads/posts/2016-04/medium/1460360575_2-18.jpg)
У «Ниві» перебували чоловік та жінка, а також двоє дітей, зокрема 2-місячне немовля. На щастя, ніхто не постраждав – «швидку» на місце події не викликали. В Фольсквагені були хлопець та дівчина. Як розповіли свідки, від них було відчутно запах алкоголю.
![У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля У Сторожинці зіткнулися машини, в одній з яких було двомісячне немовля](/uploads/posts/2016-04/medium/1460360567_1-25.jpg)
На місці події працює поліція. Чи перебували водії транспортних засобів в стані алкогольного сп’яніння – з’ясує експертиза.