Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ляшко: Порошенко повинен прийти до парламенту і відзвітувати за офшори

Фото: inforesist.org
Задля виходу із кризи, на думку радикала, треба зробити п’ять кроків Відставка Яценюка та формування тушко-коаліції в неконституційний спосіб - не вихід з політичної кризи, а навпаки її поглиблення. Про це на погоджувальній раді парламенту заявив народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
 
«Будь-яка зміна табличок на кабінетах не вирішить кризи, якщо ми радикально не змінимо економічну політику держави. Коли люди живуть на тисячу сто гривень пенсії, коли за 20 соток оранки треба віддати 1000 грн і ще 400 грн – на посівний матеріал, коли у селян молоко скуповують по 3 гривні, а продають в магазині – по 15 – це вирок владі і коаліції», – вважає Ляшко.
 

Задля виходу із кризи, за словами радикала, треба зробити наступні п’ять кроків:
1. Ухвалити закон про Тимчасові слідчі комісії, на підставі якого ініціювати питання імпічменту Президента та розслідувати звинувачення на його адресу, а також вимагати звіту Порошенка у парламенті.
2. Прийняти рішення про відставку старого складу ЦВК та формування нового
3. Обрати нового Генпрокурора, рівновіддаленого від всіх політичних сил
4. Відправити у відставку голову НБУ Гонтарєву, яка замішана в офшорному скандалі
5. Звільнити усіх суддів, які працювали на Януковича.
 
«Досить займатися окозамивлюванням – Україні потрібні справжні реформи», - звернувся до влади головний радикал.
 
Також Ляшко наголосив на тому, що опинившись в епіцентрі офшорного скандалу, Президент Порошенко зобов'язаний прийти до парламенту і відзвітувати щодо цього питання.
 
Ляшко нагадав, що Радикальна партія вимагає ухвалити закон про спеціальні ТСК та створити комісію по розслідуванню звинувачень на адресу Президента.
 
«У селян влада забрала пільговий режим оподаткування, у нас пенсіонери 15% з пенсії платять, військові – 1,5% військового збору, а високопосадовці – створюють офшори, щоб не платити податки державі. Ну, як таке ганьбище терпіти?», – обурився Ляшко.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж