Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» не втримала перемогу у матчі з «Інгульцем»

Підопічні Мглинця двічі пропустили під завісу матчу

Команди «Буковина» (Чернівці) та «Інгулець» (Петрове) завершували дев'ятнадцятий тур друголігової  першості України Якщо порівняти з попереднім матчем із «Нікополем – НПГУ», то склад буковинської команди зазнав певних змін. Не було у заявці на гру Тараса Сивки та Андрія Кохмана, а ось захисник Микола Жовтюк, який відновився від травми, вперше після повернення з Рівного зіграв за нашу команду. Отримав місце в основі «Буковині» і колишній нападник «Інгульця» Юрій Перін.

Перший небезпечний момент у матчі створили гравці «Буковини». На 4 хвилині зустрічі на «побачення» з голкіпером «Інгульця» Денисом Бобровим виходив Василь Палагнюк. Страж воріт суперника зумів ліквідувати небезпеку. У середині першого тайму вдало діяв голкіпер чернівецької команди Володимир Мельниченко, який спромігся зреагувати на удар Сергія Дячука.

У дебюті другої половини зустрічі удар по «рамці» «Інгульця» завдав той же Василь Палагнюк. На «постріл» Василя знову зреагував Денис Бобров. А вже на 55 хвилині гри капітанові «Буковини» таки вдалося відзначитися. Денис Бобров парирував удар екс-гравця «Інгульця» Юрія Періна, однак першим на добиванні був Василь Палагнюк. Перший удар Василя голкіпер «Інгульця» відбив, однак із другої спроби Палагнюк зумів вразити ворота суперника. Через три хвилини Василь Палагнюк оформив дубль. Наш капітан завдав влучного удару з метрів сімнадцяти. Згодом шанси збільшити перевагу «Буковини» у рахунку мали той же Василь Палагнюк і досвідчений Олег Керчу. На жаль, втретє вразити «рамку» Дениса Боброва нашим гравцям не вдалося.

Коли здавалося, що «Буковина» святкуватиме першу цьогорічну домашню перемогу, гравці «Інгульця» зуміли зрівняти результат. На 87 хвилині зустрічі захисник «Буковини» Ігор Носарєв, який переривав передачу з правого флангу, зрізав м’яча у власні ворота, а вже у доданий арбітром після подачі кутового влучного удару головою завдав Владислав Ковтун. Між автоголом Носарєва та влучним ударом Ковтуна міг оформити хет-трик Василь Палагнюк, однак футболіст «Інгульця» зумів вибити м’яча з лінії порожніх воріт.

Гра завершилася з нічийним рахунком 2:2. Чернівецька команда перебуває на п’ятому місці. 23 квітня підопічні Віктора Мглинця гратимуть на виїзді з командою «Арсенал – Київщина» (Біла Церква). А вже 29 квітня прийматимуть колектив «Енергія НК» (Нова Каховка). Наступна домашня зустріч «Буковини» розпочнеться о 17 годині.

«Буковина» (Чернівці) – «Інгулець» (Петрове) – 2:2 (0:0)

17.04.2016 р. Чернівці. КСОП «Буковина». Оцінка поля – 4. 2980 глядачів.

Арбітр – Петренко (Одеса), асистенти арбітра – Романов, Семенов (обидва – Дніпропетровськ), четвертий арбітр – А. Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Е. Валенко (Львів).

«Буковина»: Мельниченко, Носарєв, Жовтюк, Найко, Темерівський, Осадчий, Перін, Керчу (Шишигін, 90+2), Батрак (Бойчук, 46), Рустамов (Луцюк, 88), Палагнюк. Запасні: Бабійчук, Геник, Демченко, Ключик. Тренер – Віктор Мглинець.

«Інгулець»: Бобров, Ковтун, Махарадзе, Мучак, Голуб, Прошенко, Клімаков (Запорожець, 66), Коляда, Фхакадзе (Алексанов, 71), Дячук, Шарко (Машуренко, 90+3). Запасні: Плетеницький, Кобець, Рижук, Фатій. Тренер – Едуард Хавров.

Голи: Палагнюк (55,58), Носарєв (87, автогол), Ковтун (90+1).

Попередження: Осадчий (62), Прошенко (65), Запорожець (90+4).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

00:28
Буковинські каратисти вибороли першість на всеукраїнських змаганнях
ВІДЕО
23:45
Незаконний обіг наркотиків: суд арештував чернівчанина за вчинення наркозлочинів
ВІДЕО
23:11
На Буковині в останню дорогу провели захисників
ВІДЕО
22:52
Скандальна гімназія №5 отримала нову директорку, яка поки не звільнятиме педагогів
ВІДЕО
22:25
Евакуювали 4-х людей: у Чернівцях горів житловий будинок
ВІДЕО
21:26
На проспекті Незалежності у Чернівцях горить столова "Каша з Маслом"
ВІДЕО
20:10
Чи діятиме комендантська година у Великодню ніч на Буковині: рішення Ради оборони області