Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Громадські активісти пікетували Сторожинецьку прокуратуру

Понад півроку у відомстві гальмують розслідування нападу з ножем на охоронця
Під стінами Сторожинецької місцевої прокуратури сьогодні, 20 квітня, зібралися активісти. Представники Чернівецької обласної організації по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією вимагали від силовиків нарешті завершити справу щодо нападу на охоронця, який трапився понад півроку тому.
 
 

Тоді нападник завдав чоловікові 4 ножових поранення в обличчя, шию, руку та легеню. За словами активістів, потерпілий змушений самотужки оплачувати дороговартісне лікування у той час, як злодій досі на свободі.

За словами потерпілого Василя Безарка, за весь цей час він не отримав жодної інформації щодо справи. Бабільше, його навіть жодного разу не викликали до себе правоохоронці. Втомившись чекати на якісь зрушення в розслідуванні, чоловік звернувся по допомогу до громадських активістів.

У свою чергу представники організації з боротьби з організованою злочинністю та корупцією з’ясували, що нападника представники прокуратури все ж затримали. Проте потім з незрозумілих причин відпустили.

Це і підштовхнуло активістів вийти сьогодні з гучномовцем під стіни прокуратури із вимогою пришвидшити розслідування справи. Для цього вони навіть звернулися до поліціянтів, аби акція пройшла мирно та без провокацій.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж