Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мешканці Новодністровська платитимуть 20 гривень за куб води


За рахунок гаманців мешканців та бюджетників, місцевий водоканал намагається вибратися з боргової ями

Виконавчий комітет Новодністровської міської ради ухвалив нові тарифи за водопостачання та водовідведення. Відтепер мешканці міста, розташованого на Дністрі, платитимуть за воду, яку забирають з цієї ж річки, 40 гривень за кубічний метр.

"Подальше зволікання коригування тарифів затягує борговий пасок ДКП "Управління Тепловодоканал”, борги якого сягають 3,8 млн. грн. Новий тариф визначений межею беззбитковості, тобто він не є прибутковим для підприємства, але дозволить йому не падати у боргову яму. Паралельно з питанням ціноутворення перед підприємством постало питання зменшення втрат води, адже наразі близько 20 % води просто десь зникає, що істотно впливає на об’єм загального споживання та відповідно на його вартість", - ідеться на сайті "Новодністровськ Інформаційний".

Попри звернення мешканців, під яким підписалося 600 осіб, після тривалих дебатів, рішення прийняли: з 20 членів виконкому 16 проголосувало за, 2 — проти, 2 — утрималося. Вартість нового тарифу для населення – 19,61 грн, для бюджетних установ – 40 грн, для інших – 38 грн.

Рішення набуває чинності з 1 травня 2016 р.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Новодністровськ Інформаційний