Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обласна рада попросить у Гройсмана грошей на добудову перинатального центру


Ініціатором звернення є голова облради Іван Мунтян  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян провів нараду за участю представників облдержадміністрації, міськради, медичної спільноти краю та депутатів обласної ради. Обговорили важливе для регіону питання – завершення реконструкції пологового будинку №1 на вулиці Буковинській під обласний перинатальний центр, повідомляє прес-служба обласної ради.
 
Так, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць поінформувала учасників наради про етапи проведення ремонтно-будівельних робіт та сучасний стан справ. «У бюджеті на 2015 рік не було передбачено коштів на завершення реконструкції, відповідно усі роботи було призупинено. Обладнання, придбане у попередні роки, нині знаходиться на складах. Ми неодноразово зверталися до Уряду з проханням передбачити кошти для завершення робіт, але фінансування так і не надійшло», – відзначила посадовець.

У свою чергу голова постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Любов Годнюк запропонувала розробити покроковий план дій, спрямованих на завершення реконструкції будівлі пологового будинку під обласний перинатальний центр, а також сформувати делегацію від Чернівецької області, яка би лобіювала це питання на рівні центральних органів виконавчої влади.
 
 
Голова обласної ради Іван Мунтян підтримав ідею своєї колеги по депутатському корпусу, наголосивши, що готовий звернутися із відповідним клопотанням особисто до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
 
«Завершення спорудження обласного перинатального центру є першочерговим завданням для влади регіону. Тому як голова обласної ради переконуватиму депутатський корпус підтримати таке клопотання, адже від цього направду залежить здоров’я та навіть життя маленьких буковинців. Також пропоную звернутися по допомогу до народних депутатів України – буковинців. Впевнений, що вони не відмовлять», – наголосив очільник представницької влади регіону.

Насамкінець учасники наради відхили пропозицію заступника Чернівецького міського голови Олександра Паскаря передати частину обладнання майбутнього перинатального центру міському пологовому будинку №2. На їх думку, така передача з одного боку створить юридичну колізію, а з іншого в подальшому унеможливить використання цього обладнання в комплексі.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно