Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Отримувачам субсидій надішлють «листи щастя»

Фото: fakty.cv.ua
Людей письмово повідомлять про розмір їхньої субсидії на літо та на наступний опалювальний період
За інформацією в. о. директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрія Півня, протягом року кількість отримувачів субсидій в області збільшилася у більш як 16 разів.

- До підвищення вартості житлово-комунальних послуг субсидії у Чернівецькій області одержували лише 9,5 тисяч домогосподарств. Із їх загальної кількості у 330 тисяч відсоток, погодьтеся, досить незначний. Мабуть тому, що, на відміну від мешканців більш східних регіонів, буковинці звикли розраховувати у першу чергу на самих себе, а не шукати підтримки держави. Це можна проілюструвати на прикладі Полтавщини, де кількість населення лише у півтора-два рази більша, ніж у Чернівецькій області, проте субсидії там раніше одержували 60 тисяч сімей, - коментує Ю. Півень. - Різкий стрибок цін на ЖКГ та зубожіння внаслідок важкої економічної ситуації змусив і буковинців цього року масово звертатися по субсидії. На сьогодні в цілому по області з приводу їх оформлення до органів соцзахисту звернулося майже 158 тисяч сімей, тобто у понад 16 разів більше, ніж у 2014 році. Призначено ж їх уже 153 тисячам домогосподарств на загальну суму понад 640 мільйонів гривень.

За словами Ю. Півня, через величезний наплив людей органам соцзахисту довелося кілька місяців працювати з перенапругою, яку витримували не всі. Так, у Сокирянах повним штатом одночасно звільнилися всі працівники районного відділу соціального захисту.

- Попри труднощі, з усім вже впоралися. Тому наразі органи соцзахисту на місцях готують людям повідомлення про те, чи буде їм нараховано субсидію на літній період та про її розмір на наступний опалювальний сезон. З цього приводу у травні та у жовтні їм буде надіслано відповідні листи. Принаймні, у Чернівцях, де для цього є достатній запас конвертів, - коментує чиновник.

Керівник обласної служби соцзахисту також повідомив про перевірку правильності нарахування субсидій, яку розпочало Міністерство фінансів України.
- На вимогу Мінфіну надіслали йому відповідні електронні бази, та, вочевидь, перевірка ця буде вибіркова, оскільки у стислий термін здійснити перерахунок за всіма справами навряд чи можливо, - каже Ю. Півень.       скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж